Schneider Electric PLC

PLCler programlama yapmak, programlamaları etkin bir şekilde kullanmak, sistemi özelleştirmek için kullanmanız gereken bir üründür. PLC’ler ethernet bağlantıları ile yüksek siber sistem güvenliğine sahiptir. Sistemi ve aynı zamanda makineleri yeni oluşabilecek sistem güvenlik açıklarına karşı korur. Schneider Electric PLCler pek çok üstün özellikleri ile kolaylık sağlamaktadır. Bununla birlikte SD kart yuvası da bulunur. USB girişi ile birlikte çeşitli analog giriş bulunmaktadır. Schneider Electric PLC üzerinde ethernet haberleşme portu bulunur. Böylece haberleşmeler kolay bir şekilde sağlanabilir.  Ürün pek çok ücretsiz doküman ile birlikte gelmektedir. Bu sebeple öğrenmek ve cihazın kullanımı çok daha kolay olmaktadır.

İlave Modüller Kolaylıkla Eklenebilir

Güvenlik modülü gibi ilave modüller cihaza kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. Bununla birlikte TeSysTM SoLink Motor Yol verici montajı da kolaylıkla sağlanmaktadır. Cihaz 14 modüle kadar genişletilebilir. Bu da pek çok yönden avantaj sağlar.

Schneider Electric PLC Twido yazılımını çok kolay bir şekilde dönüştürür. M221 PLC sayesinde twido modülleri çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Muadil tablosu sayesinde yeni referansların kullanılmaya başlaması da oldukça basit olmaktadır. Küçük PLC sayesinde yerden tasarruf edersiniz ve yer problemleri yaşamazsınız.

SoMachine Basic İle Türkçe Menü İmkanı

IEC 61131-3 ile uyumlu olma özelliği göstermektedir. Kolaylıkla SoMachine tam sürüm yükseltilmesi yapılabilmektedir. eğitim sürelerinin çok daha kolay olması ve kısa sürmesi sebebi ile zamandan tasarruf edilmektedir. USB, SD Kart, Ethernet, seri port, Bluetooth girişleri olması nedeniyle pek çok yönden avantaj sunmaktadır. Yükleme işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilir ve kısa sürede yükleme tamamlanır. Sahaya gitmenize gerek kalmadan oturduğunuz yerden müşterileriniz ile projelerinizi paylaşabilirsiniz. Bu da çalışanlar için çok daha kolay bir uygulamadır.

Schneider Electric PLC Eğitimi

Schneider Electric PLC‘nin verimli bir şekilde kullanılması için yeterliliği artırmak, güvenilirliği sağlamak, çalışanların sorun giderme becerilerinin gelişmesi, hız kontrol cihazlarının rahat bir şekilde kullanılması gibi alanlarda eğitimler vermektedir. Tesisin performanslarının artırılması, verimliliğinin daha fazla olması, maliyetlerin daha düşük olması, işgücü verimliliğinin artması sebebi ile eğitimlere katılmanız oldukça önemlidir.