Lojistik Hatlarınız İçin Ac Sürücü

Paketlenecek ürün miktarları arttıkça kullanım alanları da artış göstermektedir. Bunun için sürekli olarak ac sürücü sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Hatasız ve düzgün bir şekilde lojistik faaliyetlerini gerçekleştirebilmek için hız kontrol cihazları kullanılmaktadır. Bu cihazlar birçok avantaj sağlamaktadır. İyi güçlü bir hız kontrolünü sağlamak için konveyör hatları uygulamaları ile birlikte farklı çeşitlilikler sunulmaktadır. Bu sistemlerin hem kapalı hem de açık döngülü uygulama alanları mevcut olmaktadır.

Motora istenildiği gibi hızla çalışılabilecek şekilde bir çalışma planı sunulmaktadır. Böylece gelişmiş model sürücüler ile birlikte birden çok senkron alanında motorlar eşlenebilmektedir. Verimliliği sürekli arttıracağı için enerji tasarruflarını da yüksek miktarlara çıkarmaktadır. Gerilim ve frekans düzeylerini istediği ölçüde ayarlayarak düzgün bir iletim sağlamaktadır.

Bu sürücüler sürekli geliştirilebilmektedir. İçinde bulunan parametreler sayesinde buna bağlı olan motorların duruş ve kalkışlarını yönlendirebilmektedir. Bu sektörde çok fazla kullanıldığı için her zaman bir tık iyisi sürüm olarak piyasaya verilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Slim Röle

 Lojistik Hatlarınız İçin Ac Sürücü Çalışma Prensibi Nasıl Olmaktadır?

Bu ürünler çalışırken belli kontroller sayesinde çalışmaktadır. Bu sürücüler yerleşik olan işlevlere ait olan bileşenleri sayılarını belli oranlarda indirerek daha düzenli ve modüler bir hale getirmektedir. Motorlar sürekli olarak farklı hızlarda çalışmaktadır. Bu sürücüler sayesinde hız komutları belirlenerek verim en üst düzeye çıkarılıp parametreler bu doğrultuda ayarlanmaktadır.

Besleme gerilim ile her zaman doğru orantılı bir şekilde çalışmaktadır. Kişi motorun hızını değiştirmek istiyorsa besleme gerilimin frekans aralığını değiştirmelidir. Böylelikle frekansla birlikte motor hızı da düşecektir. Çalışma prensibi bu şekilde gerçekleşmektedir.

 Lojistik Hatlarınız İçin Ac Sürücü Avantajları Nelerdir?

Bu sürücüler fazlasıyla büyük avantajlara sahip olmaktadır. Hızları istenilen düzeylerde sabit tutabilmektedir. Sistemde meydana gelecek stresi azaltarak enerji tasarrufunu maksimum düzeyine çıkarmaktadır. Mevcut alanda bulunan proses kontrolünü en iyi şekilde korumaktadır. Düşük yük seviyeleri sayesinde gürültü seviyelerini de azaltmaktadır. Oldukça yüksek hızlı bir şekilde çalışabilecek kullanım imkanları sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir: Endüstri 4.0 ve Mitleri

Bunun yanında çalışırken olabilecek olan büyük akım ve gerilimleri korumaktadır. Her çalışma frekansı için farklı hız seçimi sunmaktadır. Kalkışlarda ya da duruşlarda elektriksel ya da mekaniksel zorlanacak durumlarda seviyeye direk indirmektedir. Darbeye karşı dizi girişi çıkış kontrolleri ve bunun yanında gömülü kodlayıcı gibi seçenekleri de cihazlarda kullanılması için sunmaktadır. Buradaki önemli olay güvenlik seviyesi maksimum düzeye çıkmaktadır. Sürücünün içindeki fren kontrolü sayesinde de tedbirler en üst düzeyde karşımıza çıkmaktadır.

 Lojistik Hatlarınız İçin Ac Sürücü Fiyatları Nasıl Olmaktadır?

Bu sürücülerin fiyatları boyutlarına ve içerisinde bulunan fonksiyonlara göre değişmektedir. Otomasyon sistemleri arttıkça fiyat artış gösterebilmektedir. Günümüz teknolojisine ayak uyduran en yüksek seviyedeki sistemlerden oluşmaktadır. Üretkenlikleri ve verimlilikleri sayesinde çeşitliliği arttırarak uyumları sağlamaktadır. Kendi alanında da birçok çeşide sahip olmaktadır. Her türlü konuda büyük fayda sağlamaktadır. Hızlı teklif almak için hemen formu doldurabilirsiniz.

Hata: İletişim formu bulunamadı.