Takip Et:

ICM Makine

Home ICM Makine

ICM Makine

Sektör : Kağıt İşleme

ICM 1967 yılından günümüze kağıt peçete üretimi yapan girişimci Ulusoy Ailesi’ nin sektörel tecrübesiyle kurulmuş bir aile şirketidir.
Mühendislik ve arge çalışmaları ön planda tutularak 1995 yılında ailenin ikinci kuşağı tarafından kurulmuştur. Temizlik kağıdı üretimi için converting makinaları üretimi yapan ICM, tamamıyla kendi dizaynı olan; kağıt peçete makinaları, tuvalet kağıdı makinaları, z katlama dispenser havlu makinaları, gofraj makinaları, gofraj silindirleri üretmekte ve tüm dünyaya pazarlamaktadır.

ICM, tüm üretimlerini müşterilerinin isteklerini tam ve zamınında karşılamak için emek harcayıp müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak gerçekleştirmektedir. Makinelerin üretim sürecinde plc ve yazılım konusunda Botek ile işbirliği yapmaktadır.

ICM Makine, sürekli araştırma ve geliştirme yapan ekibi ile düşük maliyetli yüksek teknolojili ve kaliteli makinalar üreten kârlı bir kuruluş olma misyonu ile faaliyet göstermektedir.
Müşterilerimizin beklentilerini tam ve zamanında karşılayarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak, ICM Makine kalite politikasında ilk sırada yer almaktadır.

Bilgi Almak İçin

Endüstriyel otomasyon hakkındaki her türlü sorun-problem için iletişime geçebilirsiniz.

Telefon +90 (216) 314 59 00