Takip Et:

Botek Otomasyon Schneider Electric  Sertifikalı Endüstriyel Otomasyon Bayisidir! (Certified Industrial Automation Distributor)

Global ve yerel endüstriyel uzmanlıktan en iyi şekilde yararlanın!

Sertifikalı Endüstriyel Otomasyon Distribütörlerimiz tarafından sağlanan en kaliteli destekten faydalanın. Schneider uzmanlığını ve yerel pazarınızla ilgili bilgileri birleştirerek, işletmenize göre uyarlanmış kapsamlı çözümler sunarlar.

Schneider Electric Gözünden IAD (Industrial Automation Distributor) Nedir?

Endüstriyel Otomasyon Distribütörleri, kapsamlı bir sertifika programını tamamlamış olan Schneider Electric ortak şirketleridir. Çeşitli endüstriyel alanlarda partner program rozetleri ve sertifikalarına sahiptir.

Endüstriyel Otomasyon Distribütörlerinin misyonu, müşterilerin projelerini başarıyla yürütmesine ve sonuçta işini büyütmesine olanak tanıyan üstün destek, kaynaklar ve uzmanlık sağlamaktır. Bir Endüstriyel Otomasyon Distribütörü şirketinin çalışanları, otomasyon ve kontrol çözümlerimizde nitelikli eğitimli uzmanlardır.

Endüstriyel Otomasyon Distribütörü ile çalışmanın avantajlarını keşfedin!

*Yerel varlık

Bölgenizdeki Endüstriyel Otomasyon Distribütörleri Schneider Electric uzmanlığını size daha da yaklaştırır. Pazarınız ve yerel çevreniz hakkında bilgi sahibi olarak, ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış çözümler ve destek sağlarlar.

*İşletmenizle doğrudan ilgili know-how

Endüstriyel otomasyon teknolojilerinde uzmanlaşan Endüstriyel Otomasyon Distribütörleri, Schneider kaynak kütüphanesine erişim sayesinde alanınızda kapsamlı bilgi birikimine ve becerilere sahiptir.

*EcoStruxure uzmanlığı

EcoStruxure TM Tesis & Makine çözümlerinde uzman olan Endüstriyel Otomasyon Distribütörleri, IIoT özellikli teknolojilerimizle iş karlılığınızı artırmanıza yardımcı olur.

*Projenizin her aşamasında destek

Farklı kontrol ve otomasyon ekosistemlerine aşina olan Endüstriyel Otomasyon Distribütörleri, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri tasarlamak ve uygulamak için bir uzman ekibini adamaya hazırdır.