Takip Et:

Esmaş Makina

Home Esmaş Makina

Esmaş Makina

Sektör : Mermer İşleme

Esmaş; 1974 yılında makina parçaları imal etmeye başlayıp, daha sonra 1982 yılında profesyonel anlamda mermer ve granit işleme makinaları imalatına başlamıştır. Bu makinaların imalatında temel ilke olarak müşterilerinin ilk tercihi olmak, kaliteli üretim ve satış sonrası mükemmel serviş anlayışı ile devam etmektedir. Üretimleri; granit kesme makinası (22+50 disc), mermer kesme makinası, otomatik mermer kalibre makinası, iki testereli ebatlama makinası ve ebatlama makinası olmak üzere beş çeşittir ve Türkiye piyasasının %75’ini elinde tutmaktadır.

Esmaş, dünya kalite standartlarında üretimi hedeflediğinden dolayı kuruluşundan bugüne kadar her geçen yıl üretim teknolojisini ve ekipmanlarını geliştirmektedir. Bütün bu üretim sürecinde; ürün gamı geniş olan, çeşitlilik konusunda alternatif çözümler sunan Botek ile işbirliği yapmaktadır, ayrıca üretilen makinelerin otomasyon yazılımları ile ilgili 20 yıl gibi uzun bir süredir Botek ile birlikte çalışmaktadır.

‘‘Bizim için en sağlıklı ve en iyi referans müşterilerimizdir ve her zaman en son yeniliklerle, her şeyin en iyisiyle onların yanındayız.” Esmaş 

2002 yılı itibariylede yurt içi ve yurt dışı piyasası olmak üzere; 5 adet granit kesme, 475 adet mermer kesme, 5 adet otomatik mermer kalibre, 5 adet iki testereli ebatlama ve 545 adet ebatlama makinesi üretimi yapmıştır.

Bilgi almak için

Endüstriyel otomasyon hakkındaki her türlü sorun-problem için iletişime geçebilirsiniz.