Takip Et:

ES Otomasyon

Home ES Otomasyon

ES Otomasyon

Sektör : OEM SI

Es Otomasyon, sektöre artı bir değer katmak ve sektördeki ihtiyaçları en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için 2011 yılında kurulmuştur. Es Otomasyon, makine ve otomasyon sistemleri konusunda; PLC kontrollü her türlü makine otomasyonu, scada sistemleri, servo motor uygulamaları, test makineleri ve montaj makineleri alanlarında hizmet vermektedir. Teknik personelinin tecrübesi ile her türlü zorlu ve karmaşık otomasyon projelerinin gerçekleşmesinde etkin bir rol almaktadır.

Sektörde faaliyetlerine devam etmekte olan Es Otomasyon; Botek ile kurulduğu günden bugüne kadar işbirliği içerisinde bulunmakta olup, her geçen gün bu işbirliği güçlenerek devam etmektedir.

Es Otomasyon; uygulamaya özel olan motion control, servo sürücü ve PLC gibi ürünler ile ilgili stok ve termin süresine önem veren ve uçan makas ile delik yakalama, rotary makas, delta robot gibi uygulamalarda otomasyon çözümlerde BOTEK ile birlikte çalışmaktadır.

Sistemlerin kurulumunda; projelendirme, montaj, yazılım ve teknik destek konusunda başka bir firmaya bağlı olmadan çalışma prensibi bağımsız bir çözüm sağlayıcısı ve müşterilerinin istekleri konusunda daha yapıcı olmasını sağlamaktadır. 

Es Otomasyon, iş güvenliğini ön planda tutarak, teknik olarak bilgili ve tecrübeli personeli ile müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kaliteli, optimum maliyetli, efektif çözümler üretme misyonu ile faaliyetlerine devam etmektedir

Bilgi Almak İçin

Endüstriyel otomasyon hakkındaki her türlü sorun-problem için iletişime geçebilirsiniz.

Telefon +90 (216) 314 59 00