Takip Et:

Botek Otomasyon

Endüstriyel Elektrik ve Otomasyon

Home Cofaso

cofaso, elektrik mühendisliği projelendirme görevleri için lider bir üst düzey bilgisayar destekli mühendislik çözümüdür. Her şematik için uygulanabilir mantığa doğrudan erişen ve özel sistem teknolojisine dayanan bu çözüm, tüm endüstriye özgü tasarım ve dokümantasyon için üstün özellikler sunar. Parametre kontrollü bir sistem olan cofaso, departman projelerine bireysel olarak uyum sağlamak için kullanıcılara sınırsız esneklik sunarken iş süreçlerinin tutarlı bir şekilde yapılandırılmasını sağlar. cofaso 13 dünya dilinde mümkün kolay kullanımlı bir arayüze sahiptir ve tüm Windows sürümlerini destekler.

Yazılımı İndirmek İçin Tıklayın!

cofaso, elektrik proje dokümanlarının eksiksiz yazımı ve düzenlenmesi için tüm kriterleri karşılamaktadır. Değerlendirmeler küresel standartlara uygundur.

cofaso ihtiyacınız olan eksiksiz dokümantasyonu sağlar:

Çapraz referanslar, kablo planları, pano içi kablaj listeleri, klemens planları, sahada klemens bağlama şemaları, bağlantı diyagramları, parça listeleri, cihaz listeleri, sipariş listeleri, tedarikçi listeleri, malzeme listeleri, PLC çapraz referansları, pano tasarımı, daha fazlası için tıklayın

cofaso hızlı düzenleme özellikleri sunar:

Otomatik bağlantı ve on-line öğe atama / numaralandırmayı ve çizimi hızlı ve doğru bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır. Hızlı ve otomatik izleme / değerlendirme listelerinin oluşturulması, çalışma sürecinizi hızlandırır.

Esnek düzenleme özellikleri:

XML, EXF ve DXF gibi grafik arayüzleri, diğer CAx sistemleri ile veri alış verişini garanti eder ve cofaso’nun birleştirilmiş üretim zincirine entegrasyonunu sağlar. Her türlü malzeme verisi import edilebilir veya sürece dahil edilebilir. Akıllı malzeme arama fonksiyonu sayesinde, çizimde kullanılan bileşenleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Tüm projeler diğer cofaso sürümlerinde de kolaylıkla okunabilir, değişiklik yapılabilir. Bu sayede cofaso, şirketler arasındaki verilerin serbestçe değiş tokuşunu da desteklemektedir.
En hızlı pano ve proje tasarımı!

Yenilikler

– Şirket içi ve şirket dışı bulut lisansı
– Otomatik malzeme seçimi

Otomasyon partneriniz: cofaso 7

• DIN, IEC, JIC, JIS, NFPA, US, Rusya GOST, Çin GB normlarını destekleyen entegre sembol kütüphaneleri
• Tüm üreticilerin hazır malzeme kütüphaneleri
• Geniş makro kütüphaneleri
• DWG, Eplan 5, XML formatlarını import olanağı
• DXF, Eplan 5, XML formatlarını export olanağı
• Eplan P8 makro ve malzeme kütüphanelerini import olanağı
• Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Farsça, Arapça, Rusça, Japonca, Çince, Korece, İtalyanca, Portekizce, Fransızca, Felemenkçe Dilleri’nde kullanıcı arayüzü