Endüstriyel Uygulamalar İçin Termal Transfer Yazıcı

Endüstriyel markalama için termal transfer yazıcı kullanımı önemlidir. Bu kapsamda endüstriyel uygulamalar için termal transfer yazıcı ihtiyacı yaygındır. Yüksek kaliteye sahip termal transfer yazıcıları, farklı endüstriyel ortamlar için ideal bir etiketleme çözümüdür.

Endüstriyel Uygulamalar İçin Kullanım Kolaylığı Sağlayan Termal Transfer Yazıcılar CEMBRE MG3

CEMBRE termal yazıcı, uyarı, sembol, barkodlar, metinler ve logolar gibi tüm standart uygulamalar için uygundur. Orta ve küçük ölçekli üretim hacimleri için muhteşem bir uygunluğa sahiptir. Termal transfer yazıcının kurulumu oldukça zahmetsizdir.

Termal Transfer Yazıcı İle İşaretlemek İçin Kullanılabilecek Malzemeler Nelerdir?

Termal transfer yazıcı ile işaretleme uygulaması için kullanılabilecek malzemeler şunlardır:

– Kendinden yapışkanlı özelliğe sahip etiketler,

– Tanımlama etiketleri,

– Isıyla daralan nitelikteki makaron

Termal transfer yazıcının sahip olduğu en önemli özelliklerinden biri kullanım kolaylığı olmaktadır. Sahip olduğu diğer önemli özellikler ise hafifliği ve kompakt tasarımıdır. Bu özellikleri sayesinde bir iş istasyonundan diğerine rahat ve sorunsuz bir şekilde taşınabilir nitelik barındırmaktadır.

Kullanıcısına Sağladığı Önemli Avantajlar Nelerdir?

– Standart şerit kullanımı söz konusudur,

– Tek taraflı orta ve yüksek hacimlerde yazdırma olanağı sağlamaktadır,

– Yeni, optimize edilmiş ürün yazılımı barındırmaktadır,

– Sahip olduğu ekran aracılığıyla sezgisel kullanım sağlar,

– Sayısız kablo işaretleri ve etiketleri üzerine baskı yapar,

– Kullanılan Barkodlar: standart ve 2D

– Birden çok lisan seçimi olanağı sunar,

– Talebe bağlı olarak kablosuz modül (WLAN Stick) vasıtasıyla kullanılabilir bir nitelik sunar,

– Sahip olduğu Windows sürücüleri ise: 32/64 bit, Windows Vista, Windows XP, Windows 7, 8 ve 10 için uygundur.

– İçerdiği yararlı ek ürünler: Farklı isteklere bağlı kesici ve delici ürünler içerebilir. Bu sayede yazıcı, çeşitli uygulamalar için ideal bir niteliğe sahip duruma gelir.

Termal Transfer Teknolojisinin Sağladığı Önemli Avantajlar

Termal transfer teknolojisine sahip yazıcılar önemli kullanım olanakları sunmaktadır. Yüksek okunabilirliği, dayanıklı yapısı ve aşınma direncine sahiptir. Bu sayede termal transfer baskı tekniği gerekli durumlarda kullanım olanağı sağlar. Diğer bir ifadeyle lazer, mürekkep püskürtmeli yahut nokta vuruşlu yazıcıların yetersiz kaldığı uygulamalar için idealdir. Termal Transfer yazıcılar 30 mm/sn ile 150 mm/sn arasında yüksek baskı hızı sunar.  Kendinden tasarlanmış durumdaki taslakların kusursuz ve hızlı gerçekleştirilmesini mümkün kılar. Termal Transfer yazıcıların baskıları UV ışınlarına dayanıklı bir yapıdadır. Aynı zamanda da yüksek çözünürlük ve kontrast sunmaktadır. Bu sayede mekanik ve kimyasal etkilere karşı yüksek bir direnç gösterir.