E-Ticaret Sitemiz Yayında!

Gelişen ve değişen ihtiyaçlara göre teknoloji ve kullanım alanı da değişim göstermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve en hesaplı şekilde karşılık verebilmek için güçlü alt yapımızla Botek Otomasyon E-Ticaret sitemizi sizlerle buluşturuyoruz.

Online alışverişi tercih eden müşterilerimiz için istediği gün ve saatte sipariş verebilme kolaylığı sunarken güvenli bir şekilde ödeme yapabilme konforunu da sağlıyoruz. Ek olarak mevcut ürün gruplarımızın yanı sıra eğitim hizmetlerimizin de yer alacağı web sitemizde kolay alışveriş ile çözümlerimizi sizlere bir adım daha yaklaştırıyoruz.

Sektörün öncü firmalarını buluşturduğumuz web sitemizde farklı ürün gruplarına tek bir çatı altında kolayca ulaşabilme imkânı bulacaksınız. Otomasyon ürünlerinden şalt ürünlerine, sensörlerden makine emniyetine, fiş ve prizlerden güç kaynakları ve rölelere, klemens ve aksesuarlardan yazılım ve eğitimlere kadar daha birçok hizmet ve ürüne web sitemiz üzerinden ulaşabilir ayrıca güvenli alışverişin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek ve yeni ürünlerimizden haberdar olmak için

eticaret.botekotomasyon.com sitemize üye olabilir, açılışa özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.