Cembre Termal Transfer Yazıcısı MG3

Endüstriyel markalama ve etiketleme elektrik sistemlerinde hem planlama hem de güvenlik açısından büyük önem taşır. Bu nedenle etiketleme işlemleriniz sağlam, güvenilir ve uzun yıllar dayanacak şekilde tasarlanmalıdır. Cembre Termal Transfer Yazıcısı MG3, kablolar, borular ve tüpler için etiket üretebilen, termal transfer teknolojisine dayalı yüksek hızlı ve çözünürlüklü bir endüstriyel bir yazıcıdır. Tüm elektrik panoları, bileşenleri ve ekipmanları için kusursuz bir çözümdür.

Ürün Broşürünü İndir

Özellikleri

-Yüksek çözünürlüklü baskı tüm uygulamalarınız için kaliteli bir çözüm sunar.

-MG3 Termal transfer yazıcısı, 112 etiketi 12 saniyeden daha kısa sürede basacaktır. Etiketler çıkar çıkmaz  hemen kullanılabilir.

-Ürün, 300 X 600 dpi çözünürlükte yazdırabilir, bu da yazıcıyı işleminiz için daha da değerli kılar. Barkodlar, logolar, şemalar, semboller, resimler, küçük resimler ve çok daha fazlasını yazdırabilir, böylece ekipmanınıza daha fazla görsel değer katmanıza olanak tanır.Endüstriyel mürekkep anında kurur ve en zorlu endüstriyel ortamlarda bile silinmez.

-Her ribbon, çift motorlu sürücü sistemi sayesinde tam yazdırılabilir yüzey kapsamı ile yaklaşık 300.000 MG-TPMF 4×10 mm kablo etiketi basma kapasitesine sahiptir.