Takip Et:

Ayza Mızrak

Home Ayza Mızrak

Ayza Mızrak

Sektör : Ağaç İşleme

1997 yılında Bursa’da faaliyete başlayan Ayza Mızrak; yenilikleri takip ederek sektörün ihtiyaç duyduğu makineleri seri ve kaliteli bir şekilde müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. Çizicili yatar daire makinesi, kenar bantlama makinesi, ebatlama makinesi, CNC Router, kapı kol kilit açma makinesi, sıcak ve soğuk pres imalatı yapmaktadır.
Sektöründe öncü, hizmetlerinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği başarıyı kalıcı kılma vizyonu ile faaliyet gösteren Ayza Mızrak; sistemli ürün stokları ve sağladıkları hızlı ve güçlü teknik destekten dolayı Botek ile işbirliği yaparak mühendislik faaliyetlerini güçlendirmiştir. Endüstri 4.0 gelişmelerini yakından takip ederek sürekli kendini geliştirmektedir. Ethernet üzerinden PLC’ye uzak bağlantı, mobil cihazlardan arıza izleme ve ekrana müdahale gibi Endüstri 4.0 otomasyon çözümleri alanında Botek ile işbirliği yapmaktadır.

Ayza Mızrak, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve ülkemizde bu teknolojilerin uygulanmasında öncü firmalardan biridir.

Ayza Mızrak büyüyen makine parkı ve kullandığı yeni teknolojilerle Avrupa’nın sayılı tesislerinden biri olmuştur. Artan yüksek teknoloji yatırımları ile birlikte ihracatını her geçen gün artirmaktadır.

Bilgi Almak İçin

Endüstriyel otomasyon hakkındaki her türlü sorun-problem için iletişime geçebilirsiniz.

Telefon +90 (216) 314 59 00