Takip Et:

Akıllı Pano

Home Akıllı Pano

Akıllı Pano

Schneider Elektrik’in Akıllı Pano çözümleri sayesinde enerji ve varlık izleme teknolojisi ile enerji sürekliliğini artırın.

Akıllı Panolar, üstün donanım ve yazılım içeriği ile siz ve elektriksel altyapınız arasında benzersiz bir bağlanabilirlik sağlarken, aşırı yükleri ve verimsizlikleri proaktif bir şekilde tespit etmenizi, operasyonel verimliliği artıran bilinçli kararlar almanızı ve alarmların kaynaklarını kolaylıkla keşfetmenizi sağlar.

1. Ölç
Panolar, binanın her yerinden elektrik tüketimiyle ilgili veri toplamak için en uygun yerlerdir.

2. Bağlan
Binanın her noktasından alınan elektrik dağıtım verileri toplanır ve hesaplanır.

3. Tasarruf Et
Büyük miktarda ham enerji verilerini uzmanlarımız tarafından zenginleştirilmiş ve alınması gereken aksiyonlara ışık tutacak bilgiler haline getirir. Son derece sezgisel ve kullanımı kolay olan bu model, herhangi bir enerji verisini entegre eder ve herhangi bir kullanıcıya uygun şekilde sunar.

Neden Akıllı Panolar?

Akıllı Panolar, güç dağıtımını izlemek için kolay kurulan ve anlaşılan Ethernet bağlantılı çözümlerdir. Elektrikli ekipmanınıza sizinle iletişim kurma becerisi katar. İhtiyacınız olan bilgileri toplamak için saatler veya günler harcamak yerine, ihtiyacınız olanı anında gerçek zamanlı olarak elde edin. Binanızın elektrik sisteminin durumunu kolayca takip etmeniz için büyük resmi sağlayan veriler, bilgisayarınızın ekranında kolay anlaşılır kullanıcı dostu ara yüzler ile sunulur.

Akıllı panolar kataloğumuza ulaşmak için tıklayın

Bilgi Almak İçin

Endüstriyel otomasyon hakkındaki her türlü sorun-problem için iletişime geçebilirsiniz.

Telefon +90 (216) 314 59 00