Takip Et:

Ages Otomasyon

Home Ages Otomasyon

Ages Otomasyon

Sektör : Paketleme ve Metal İşleme

Ages Otomasyon, 2008 yılında otomasyon ve endüstriyel elektrik konusunda hizmet vermek üzere kurulmuş olup, kuruluş tarihinden itibaren Bursa otomotiv yan sanayi, gıda makinaları, cam sektörü, arıtma tesisleri ve makina imalatçılarının her türlü otomaston ve endüstriyel elektrik sorunlarına çözümler üretmektedir.
Ages Otomasyon, Botek ile bir çok işbirliği içersinde bulunmaktadır. Bir çok markayı bünyesinde barındırmasından ve bu markalar için Türkiye’nin önemli noktalarında sağladığı güçlü teknik destek ve servis hizmetlerinden dolayı Botek ile işbirliği yapmaktadır. Ayrıca Botek işbirliği sonucunda alınan eğitim ve teknik destekler ile yeni ürünler geliştirmektedir. Servo Press bu ürünlerden biridir. Ages Otomasyon Paketleme ve Metal İşleme sektörüne sunduğu hizmetler ile ilgili; paketleme makinesi LMC058 motion PLC yazılımları, servo sistemlerin CAM ile kontrolü gibi otomasyon çözümlerinde Botek ayrıcalığını tercih etmiştir. Bu işbirliği 4 yıldır devam etmektedir.

Teknik olarak bilgili ve tecrübeli personeli ile müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kaliteli, optimum maliyetli, efektif çözümler üretmektedir.

Ages Otomasyon, 9 yıldır sürdürdüğü faliyetleriyle yurt içinde ve yurt dışında başarıyla tamamlanmış bir çok projeye imza atmıştır.

Bilgi almak için

Endüstriyel otomasyon hakkındaki her türlü sorun-problem için iletişime geçebilirsiniz.