Bursa Otomasyon fuarında standımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

30 Kasım - 3 Aralık 2017, Bursa Otomasyon fuarında standımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirir, saygılarımızı sunarız.

Satış Eğitimi

Botek Otomasyon, yeni ekip arkadaşlarına 21-22 Ekim 2017 tarihleri arasında Satış A$KTIR kitabının yazarı Sayın Özkan Kaymak dan ‘Satış Eğitimi' aldırdı. Botek Ailesi fertleri, çok keyifli, eğlenceli ve bilgi-deneyim dolu bir hafta sonu yaşadıklarını dile getirdiler. Bir sonraki eğitim içeriği ve planlarını konuşulmaya başladı.
Satış Eğitimi katılımcıları, 06.11.2017 tarihinde Sayın Özkan Kaymak dan imzalı kitaplarını ve sertifikalarını aldılar.

Eğitime Katkı Projeleri’mizle de farkındalığımızı devam ettiriyoruz.

Handan Hayrettin Yelkikanat Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde 2013 yılında kurmuş olduğu laboratuvar, Antalya Korkuteli Endüstri Meslek Lisesi, İzmir Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulu ve son olarak Bursa Otomotiv Endüstri Meslek Lisesi ile devam etmektedir. Teknik ekibinin okullara verdiği destek ile sektöre yeni değerler katma çabasındadır. Botek, Sosyal Sorumluluk Projeleri'ni aynı kalite ve standartta sürdürmeye devam edecektir.

Müşterilerimize de aynı sorumluluk ile Eğitim ve Seminerler düzenliyoruz.

Son iki yılda İstanbul Avrupa ve Asya yakasında enerji tasarrufu, Bursa ve İzmir'de Schneider otomasyon ürünleri ile ilgili seminer, İstanbul ve Afyon'da makine otomasyon yazılımları ile ilgili eğitimler yapmıştır. Bursa'da Schneider Otomasyon ürünleri ve yeni lanse edilen SoMachine çözümü ile ilgili bir seminer ve bir çok kez PLC eğitimi düzenlenmiştir. Seminer ve eğitimler bir çok kurumsal son kullanıcıların yanı sıra ‘‘metal işleme makinecilerinin'' katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Dürüstlüğü, yeniliği ve başarıyı kendine ilke edinmiş Botek, kendini daha ileriye taşıyan iş ortakları ile gelişimine devam edecektir.

Otomasyon sistemlerinde standartların dışına çıkıyoruz.

İcra Kurulu Üyemiz Gökhan Bozdağ, Demir Çelik Store ve Makina Store Dergileri Eylül sayısı için keyifli bir röportaj gerçekleştirdi.

Röportaj için tıklayınız.

20 yıldır Endüstriyel Otomasyon sektöründeki dünya lideri firmaların ürünlerini müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

İcra Kurulu Üyemiz Gökhan Bozdağ, MetalSan Dergisi Eylül sayısı için keyifli bir ropörtaj gerçekleştirdi.

Röportaj için tıklayınız.

Botek, Değerleri ve Çözümleri ile Yanınızda. Rollform Makine Uygulaması

Botek, Değerleri ve Çözümleri ile Yanınızda. Schneider | Lexium 28 Commissioning

Schneider Elektrik Semineri

Botek İzmir'de Schneider Elektrik ile Schneider'deki yeni ürünleri tanıtan Semineri Swiss Otel'de düzenledi

 

Özkan Kaymak Satış Eğitimi

Botek Satış Grubu, Duayen Yönetim, Satış, İletişim ve Eğitim Danışmanı, Şatış Aşktır kitabının yazarı Özkan kaymak beyefendiden satış eğitimi aldı.